Szczegółowe Słowa Poznania z Mszy Świętej, z dnia 09.03.2017

1.Pan Jezus pragnie uzdrowić starszą kobietę z bólu kręgosłupa. Kobieta ta jest ubrana na czarno, nosi okulary. Może mieć na imię Hanna. Czuje się bardzo samotna i boi się o to, kto się nią zaopiekuje, gdy ogarnie ją większa niemoc. Jezus mówi do niej: ,,Ja się o ciebie troszczę”.

2.Pan Jezus pragnie uzdrawiać starszego mężczyznę, który przyszedł dzisiaj na to spotkanie za namową żony. Może mieć on na imię Andrzej. Mężczyzna ten cierpi na ból kolan i nie wierzy, że Bóg może mu pomóc. Pan Jezus mówi do niego: ,,Dobrze że jesteś”.

3.Pan Jezus przychodzi do młodej dziewczyny Kaliny lub Kariny, w długich blond włosach zaplecionych w warkocz. Ma ona na sobie jasny płaszcz i czarną czapkę. Kobieta ta ma trudną relację z matką. Ma poczucie niskiej wartości, czuje się niekochana. Jezus mówi do ciebie: ,, Tyś moja umiłowana. Moja miłość nigdy nie odstąpi od ciebie”.

4.Pan Jezus uzdrawia młodego wysokiego mężczyznę o imieniu Krzysztof, który ma na sobie czerwony sweter. Cierpi on na schorzenie, które powoduje u niego ogromne poczucie wstydu, skrępowanie. Jest to najprawdopodobniej choroba związana z genitaliami. Jezus mówi: ,,Ja się ciebie nie wstydzę, Jestem z ciebie dumny”.

5.Bóg uzdrawia kobietę z bólów barków, która miała ostatnio dużo zmartwień i mówi jej: ,,Biorę twoje ciężary na Siebie”.

6. Bóg uzdrawia kilka osób z bólu kolan. Ból był na tyle duży, że ciężko im było klęczeć. Bóg zaprasza te osoby, by oddawały Mu chwałę.

7.Bóg chce przyjść wyjątkowo blisko do młodej dziewczyny i uzdrowić ją z choroby uszu. Bóg mówi jej: ,, Trwaj w Miłości Mojej”.

8.Bóg przychodzi do osób, które maja problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Na znak Swojej łaski. Bóg daje teraz tym osobom doświadczenie Swojej Bliskości.

9.Jezus uzdrawia młodą osobę kobietę, z mocnego bólu głowy, kobieta ma półdługie włosy, ciemną kurtkę i ciemne buty.

10.Jezus uzdrawia otyłego mężczyznę w krótkich, ciemnych włosach, w średnim wieku z choroby niedokrwiennej serca.

11.Jezus uzdrawia rodziców małego dziecka z chorobliwej troski o dziecko, rodzice martwią się, że dziecko jest chore- choroba głowy, podczas gdy dziecko nie ma tej choroby, o której myślą rodzice.

12.Jezus uzdrawia profesora UG z Wydziału Prawa z nowotworu prostaty, mężczyzna w starszym wieku, dziś w ciemnym długim płaszczu,

13.Kobieta w średnim wieku przeżywa teraz ogromne trudności w swoim małżeństwie, czuje wielki ciężar, Bóg uzdrawia jej serce.

14.Kobieta ma na sobie jakąś ozdobę w kształcie kwiatu jakby lilii, przyszła prosić o uzdrowienie swojego syna z uzależnienia. Bóg mówi:,, Bądź spokojna, wysłuchałem twoją modlitwę”.

15.Mężczyzna cierpiący na nawracające silne bóle głowy, boli go teraz: osoba ta jest w tylnej części kościoła. Bóg uzdrawia go i mówi:,,Ja ci wybaczyłem, wybacz sobie”.

16.Młoda kobieta jasne włosy jasny szalik, ciemny płaszcz, wątpliwości w sercu. Pan mówi: ,,Nie wątp, zaufaj”

17.Małżeństwo problemy z zajściem w ciążę. Pan mówi: ,,Uwierzcie a zostanie wam wynagrodzone”.

18.Pan w jasnej kurtce problemy z nogami, cierpi z bólu. Pan Jezus zabiera ten ból i cierpienie.