Spotkanie modlitewne 2.07.2015 r.

Słowo z dzielenia:

2 Tes 1, 3-12

Bracia, zawsze winniśmy za was Bogu dziękować, co jest rzeczą słuszną, bo wiara wasza bardzo wzrasta, a miłość wzajemna u każdego z was obfituje, i to tak, że my sami w Kościołach Bożych chlubimy się wami z powodu waszej cierpliwości i wiary we wszystkich waszych prześladowaniach i uciskach, które znosicie. Są one zapowiedzią sprawiedliwego sądu Boga; celem jego jest uznanie was za godnych królestwa Bożego, za które też cierpicie. Bo przecież jest rzeczą słuszną u Boga odpłacić uciskiem tym, którzy was uciskają, a wam, uciśnionym, dać ulgę wraz z nami, gdy z nieba objawi się Pan Jezus z aniołami swojej potęgi w płomienistym ogniu, wymierzając karę tym, którzy Boga nie uznają i nie są posłuszni Ewangelii Pana naszego Jezusa. Jako karę poniosą oni wieczną zagładę [z dala] od oblicza Pańskiego i od potężnego majestatu Jego 10 w owym dniu, kiedy przyjdzie, aby być uwielbionym w świętych swoich i okazać się godnym podziwu dla wszystkich, którzy uwierzyli, bo wyście dali wiarę świadectwu naszemu. 11 Dlatego modlimy się zawsze za was, aby Bóg nasz uczynił was godnymi swego wezwania, aby z mocą udoskonalił w was wszelkie pragnienie dobra oraz czyn [płynący z] wiary. 12 Aby w was zostało uwielbione imię Pana naszego Jezusa Chrystusa – a wy w Nim – za łaską Boga naszego i Pana Jezusa Chrystusa.

Słowo z nasłuchu:

1.Nie martw się o dzień jutrzejszy, on sam o to zadba, Ja o to zadbam. Niech radość twoja trwa tu i teraz bo Jestem pośród was. Choć niewidoczny. Jestem pośród was.

2.Nie bój się!!! Ja byłem z tobą zanim cię utkałem w łonie matki, byłem z tobą jak się narodziłeś. Teraz Jestem przy tobie!!! Z tobą!!!

3.Uwierz. Ja Jestem z wami tutaj i teraz.

4.Oto jestem drogie dzieci. Ja, wasz Pan i Bóg.

5.Kimże jest człowiek, że o nim pamiętasz? A Ja pamiętam o tobie, mówi Pan. Widzę twój ból i twoje cierpienie… . Jestem z tobą.

6.Jesteście moim ludem. Ja was wybrałem abyście szli i owoc przynosili.

7.Ja Jestem z wami i chcę dziś czynić wielkie rzeczy pośród was. Potrzeba tylko twojego TAK. Powiedz mi dziś TAK, mówi Pan.

8.Widzę, pojawia się właśnie ale jeszcze nie teraz, wzejdzie laska z Jakuba.

9.Moje słowo ma moc. Zawsze dotrzymuję danego słowa.

10.Uczynię wielką chwałą całego narodu Ewelinę.