Strona startowa

[widgets_on_pages id=”Strona glowna”]

O nas

Katolicka Wspólnota Ewangelizacyjna Źródło Wody Żywej działa przy parafii p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Gdańsku Nowym Porcie. Wspólnota powstała z inicjatywy ks. Jerzego Skiby egzorcysty Archidiecezji Gdańskiej. Opiekunem Wspólnoty jest ks. proboszcz Paweł Górny.

Wspólnota jest częścią charyzmatycznego ruchu świeckich w kościele katolickim. Doświadczamy obecności działającego Ducha Świętego objawiającej się darami proroctwa, słowa poznania, uzdrawiania wewnętrznego i fizycznego, z każdego rodzaju choroby, modlitwy językami i wielu innymi.

Pragniemy służyć tymi darami wszystkim potrzebującym, pogrążonym w strachu, smutku, chorobie, niepokoju, zdradzie, samotności, braku pracy, braku nadziei, trudnościach, o których myślisz, że cię przerastają. Służyć po to aby każdy, abyś Ty, mógł doświadczyć obecności Boga, czuć, że mówi do Ciebie, dotyka miejsc, które bolą, uzdrawia, troszczy się o Ciebie, chce przy Tobie być, zawsze i wszędzie. Abyś mógł poczuć Jego oddech, bliskość, Jego miłość do Ciebie. Bo On Cię kocha , takiego jakim jesteś, w Twoim cierpieniu, skrzywdzeniu, słabości, grzechu. Kocha bezwarunkowo, do szaleństwa, do oddania za Ciebie swojego życia, jak matka swoje jedyne dziecko. Jesteś dla Niego najważniejszy, najlepsza, najmądrzejszy, najpiękniejsza bez względu na to co o sobie myślisz, jak oceniają Cię inni. Jak swojej córce, swojemu synowi, chce Ci oddać wszystko  aby uczynić Cię szczęśliwą, abyś miał życie w obfitości .

Bo Bóg jest miłością. Czy doświadczyłeś kiedyś miłości Boga?

DSC_0980_840x

DSC_5833_Lx

Więcej o nas