O nas

Katolicka Wspólnota Ewangelizacyjna Źródło Wody Żywej działa przy parafii p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Gdańsku Nowym Porcie. Wspólnota powstała z inicjatywy ks. Jerzego Skiby egzorcysty Archidiecezji Gdańskiej. Opiekunem Wspólnoty jest ks. proboszcz Paweł Górny.

Wspólnota jest częścią charyzmatycznego ruchu świeckich w kościele katolickim. Doświadczamy obecności działającego Ducha Świętego objawiajacej sie darami proroctwa, słowa poznania, uzdrawiania wewnętrznego i fizycznego, z każdego rodzaju choroby, modlitwy językami i wielu innymi.

Pragniemy służyć tymi darami wszystkim potrzebującym, pogrążonym w strachu, smutku, chorobie, niepokoju, zdradzie, samotności, braku pracy, braku nadziei, trudnościach, o których myślisz, że cię przerastają. Służyć po to aby każdy, abyś Ty, mógł doświadczyć obecności Boga, czuć, że mówi do Ciebie, dotyka miejsc, ktore bolą, uzdrawia, troszczy sie o Ciebie, chce przy Tobie być, zawsze i wszędzie. Abyś mógł poczuć Jego oddech, bliskość, Jego miłość do Ciebie. Bo On Cię kocha , takiego jakim jesteś, w Twoim cierpieniu, skrzywdzeniu, słabości, grzechu. Kocha bezwarunkowo, do szaleństwa, do oddania za Ciebie swojego życia, jak matka swoje jedyne dziecko. Jesteś dla Niego najważniejszy, najlepsza, najmądrzejszy, najpiękniejsza bez względu na to co o sobie myślisz, jak oceniają Cię inni. Jak swojej córce, swojemu synowi, chce Ci oddać wszystko  aby uczynić Cię szczęśliwą, abyś miał życie w obfitości .

Bo Bog jest milością. Czy doświadczyłeś kiedyś miłości Boga?

Spotkania
Nasze spotkania odbywają się w kościele parafialnym p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Gdańsku Nowym Porcie. Kościół mieści się przy ul. Ks. M. Góreckiego 18, wejście od ul. Oliwskiej. Przed kościołem znajduje się wygodny parking.

IMG_0363_630x840

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 19.00 w sali domu parafialnego. Wejście pokazuje poniższe zdjęcie.

Spotkanie rozpoczyna Msza św. parafialna o godz. 18 a po Mszy św. o 19 jest spotkanie modlitewne. Można też przyjść tylko na spotkanie modlitewne – godz. 19.

drzwi_840x630z

O ŹRÓDLE, REO I MARZENIU, KTÓRE MOŻE SPEŁNIĆ TYLKO BÓG